Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar

KVIK

Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar
KVIK
2022. július 4.
Megjelent a 2022-es TDK tanulmánykötet

2022. júniusban jelent meg nyomtatott és elektronikus formában is az Újra együtt a tudomány világában című tanulmánykötet, amely a Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Kara által 2021 novemberében megrendezett egyetemi Tudományos Diákköri Konferencián előadó, Országos Tudományos Diákköri Konferenciára javasolt KVIK-es hallgatók válogatott publikációit tartalmazza.

Az NTP-HHTDK-21-0047 kódú, Újra együtt a tudomány világában elnevezésű pályázat keretében, a Kar és a Miniszterelnökség jóvoltából diákjainknak lehetőségük nyílt kutatási eredményeik megjelentetésére. A kötetben hét hallgató munkája olvasható.

Az online változat (amely a nyomtatásban megjelenő kiadvánnyal teljesen megegyezik) elérhető a képre kattintva.