Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
Infrastruktúra Üzemeltetési Iroda

Irodavezető

infrastruktúra üzemeltetési irodavezető
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Telefon: +36 1 469-6600
  • Belső mellék: 6616
  • Email: Ujvary.Lajos@uni-bge.hu

Munkatársak

informatikai munkatárs
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: 307.
  • Telefon: +36 1 374-6281
  • Belső mellék: 281
  • Email: csapo.gabor@uni-bge.hu

informatikai munkatárs
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 11-13.
  • Iroda: E épület 13.
  • Telefon: +36 1 469-6657
  • Belső mellék: 6657
  • Email: csaszar.viktor@uni-bge.hu

informatikai kiemelt munkatárs
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22-24.
  • Iroda: D1-34
  • Telefon: +36 1 467-7800
  • Belső mellék: 358
  • Email: Csiki.Ferenc@uni-bge.hu

informatikai munkatárs
  • Iroda: 1055 Budapest, Markó utca 29-31.
  • Iroda: 131.
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 319
  • Email: egyedi.istvan@uni-bge.hu

oktatástechnikai kiemelt ügyintéző
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: másfél emelet
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 156
  • Email: Hajnal.Antal@uni-bge.hu

informatikai szakértő

oktatástechnikai kiemelt ügyintéző
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: másfél emelet
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 156
  • Email: Kekesi.Andras@uni-bge.hu

informatikai munkatárs
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22-24.
  • Iroda: D1-33
  • Telefon: +36 1 467-7850
  • Belső mellék: 850
  • Email: Kovari.Nandorne@uni-bge.hu

informatikai munkatárs
  • Iroda: 1055 Budapest, Markó utca 29-31.
  • Iroda: 131.
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 319
  • Email: nagy.norbert@uni-bge.hu

informatikai munkatárs
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: BA02
  • Telefon: +36 1 469-6600
  • Belső mellék: 6671
  • Email: Palinkas.Peter@uni-bge.hu

informatikai kiemelt munkatárs

informatikai kiemelt munkatárs

oktatástechnikai kiemelt ügyintéző
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: B3
  • Telefon: +36 1 469-6600
  • Belső mellék: 6651
  • Email: Szuts.Istvan@uni-bge.hu

oktatástechnikai kiemelt ügyintéző
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22-24.
  • Iroda: D1-28
  • Telefon: +36 1 467-7800
  • Belső mellék: 359
  • Email: Toth.Zoltan4@uni-bge.hu

informatikai kiemelt munkatárs

informatikai munkatárs
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: 307.
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 130
  • Email: voros.vilmos@uni-bge.hu