A Budapest LAB programján a már ismert és szeretett LAB-es programok tökéletes mixét kaphatod meg pár óra alatt – ez a StartLAB+. Szórakoztató önfejlesztő workshopok, StartLAB beszélgetés sikeres vállalkozóval és egyetemi közösségépítés. Az őszi session témája a Bukás nemzetközi világnapjához (október 13.) illeszkedően a kudarc – vagyis az, hogy miképp küzdjünk meg vele, hogyan fordítsuk a magunk hasznára és építkezzünk tovább belőle. Mert kudarcok mindig lesznek, a kérdés, hogy miképp kezeljük őket.
Garantáltan többhétnyi tudást sűrítünk be nektek egy délutánba, és még csak fájni sem fog. Sőt! 😊
Vegyél részt akár két workshopon, kapcsolódj be a networkingbe és találkozz, inspirálódj vendégeinkkel az esti StartLAB beszélgetésen!
A workshopokon a visszajelzés adása és fogadása, kudarckezelési stratégiák, a kockázatcsökkentés eszközei, valamint a megoldásfókuszú hibakommunikáció lesz a fókuszban.
Az esti StartLAB beszélgetés vendége pedig Csillag Péter, a Starschema alapítója és Kövesdi Gábor, a Brancs alapítója. A Starschema adatelemző, adattechnológiával foglalkozó vállalkozás alapítója. Több évig építette startupját, olyan nagy márkák voltak ügyfeleik között, mint a Netflix, Facebook, Apple. 2022 év elején a Starschemat közel 13 milliárd forintért adták el. Ez egy igazi sikersztori, Péter mégis sokszor és őszintén beszél arról, hogy az út sosem egyenes. A Brancs, a magyar Kickstarter, pedig éppen a régiós terjeszkedésen dolgozik. Péter és Gábor ismerik egymást, Péter jelenleg a Brancs befektetője is.
Hallgassátok meg az ő sztorijukat sikerről és az ahhoz vezető (olykor kudarcos) útról, és kérdezzetek tőlük ti is! Kötetlenül, közvetlenül, őszintén!
További részletek és workshop regisztráció az alábbi linken: https://budapestlab.hu/index.php/startlab_kudarc/